Een gedachte over “Geke Bruining-Visser is de dirigent voor onze nieuwe cd

 1. beste geke bruining, ,
  ik zag even geen andere weg als u maar op deze wijze het meest direct en snel te benaderen en hopelijk is dat ook dan voor u ok.
  als lid van het oecomenisch ouderenkoor bij de open hof-kerk te rotterdam olv dirigent willem blonk staat voor zeer binnenkort het , van uw hand (en hart gekomen stuk Wijsheid, wat we dan, bij leven en welzijn, voor de 2e maal op die locatie ten gehore zullen mogen en kunnen gaan brengen.

  helaas moest ik vorige week ontdekken, waarschijnlijk bij onze laatste repetitie van ons koor ons koor de ‘partituur’te hebben laten ligen, die ik tot op heden dan ook nog niet terug heb kunnen vinden of ontvangen.
  mocht het u mogelijk zijn,stuurt nu me dan het blauwe boekje wijsheid , met nota en al al, naar
  p.schuurmans
  m duchampplein 11
  3059rd r,dam alvast bedankt h gr petra s
  petra schuurmans
  marcel du campplein 11
  3059 rd
  rotterdam

  tel 061522449010 2134927

  petra schuurmajs
  marcel du chakpplein 11

Reacties zijn gesloten.